شهردار مشهد به منظور بررسی مسائل و مشکلات پروژه برج تجاری اداری آرمیتاژ گلشن با مدیران ارشد این پروژه دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی گروه شرکت‌های پاریز (آرمیتاژ)، در این دیدار، ابتدا سید صولت مرتضوی به همراه هیئت همراه متشکل از رشید صحابی مدیر سرمایه گذاری و مشارکت های کلان اقتصادی، محمدرضا مزجی معاون اقتصادی و رئیس سازمان سرمایه گذاری و مشارکت‌ها و مهدی عارف پور شهردار منطقه 9 شهری مشهد و تیم مدیریتی آرمیتاژ به بازدید بخش‌های مختلف پروژه پرداختند و پس از آن در جلسه‌ای مسائل و مشکلات پیش‌روی ساخت این مجموعه را مورد نقد بررسی قرار دادند.
نام
پست الکترونیکی   الزامی (منتشر نخواهد شد)
وب سایت   اختیاری

نظر شما
 
   
چهار شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۴
بازدید : ۴۸۴
نظرات
۰ نظر
گروه شرکتهای پاریز

گروه شرکت‌های «پاریز» متشکل از شرکت‌های پاریز شرق و پاریز ابنیه با طراحی، اجرا و نظارت پروژه‌های بلند مرتبه لوکس با کاربردهای گوناگون اقامتی، تجاری و اداری توانسته گام‌های ارزشمندی در صنعت ساختمان بردارد. این مجموعه‌ها تحت عنوان شرکت «آرمیتــــاژ»، گروهی از مدیران مجرب، مهندسان کارآزموده و پرسنل متعهد را درکنار هم آوردند تا در قالب گروهی پیشرو در معماری به‌روز، کارآمد و متناسب با ویژگی‌های بومی و اجتماعی، سازنده بناهایی در خور شأن شهر مشهد و ساکنان و بازدیدکنندگان آن باشند. مجتمع‌های مسکونی هاشمیه، تجاری اقامتی طبرسی، مسکونی رز و تجاری اداری گلشن از پروژه‌های اجرا شده توسط این شرکت به‌شمار می‌رود.

 

امکانات
آخرین پروژه ها
اطلاعات تماس
آدرس شرکت : مشهد - نبش وکیل آباد 12 - ساختمان پاریزشرق
تلفن دفتر مرکزی : 051-38075
تلفن دفتر فروش : 051-38075
سامانه پیامک : 30006215
پست الکترونیکی : info@parizgroup.ir
فرم ارتباط با ما
 
Back to Top