معاون شهرسازی و معماری شهرداری از برگزاری همایش تخصصی «نور، معماری» به مناسبت روز معمار در مشهد خبر داد.

محمدرضا حسین‌نژاد در این خصوص اظهار داشت: این برنامه ساعت 9 صبح روز یکشنبه پنجم اردیبهشت ماه جاری در محل موزه بزرگ خراسان واقع در مجموعه کوهسنگی برگزار می‌شود.

وی با اشاره به اینکه برگزارکننده این همایش معاونت شهرسازی و معماری شهرداری می‌باشد، عنوان کرد: این همایش با مشارکت اداره کل میراث فرهنگی و گردشگری استان برگزار خواهد شد.

معاون شهرسازی و معماری شهرداری مشهد با بیان اینکه در این همایش به تاثیر امواج بر انسان پرداخته می‌شود، افزود: تاثیر امواج نوری در منظر شهری و انسان و بررسی رابطه متقابل آن در ایجاد شهر و منظری که بتواند آرامش روانی شهروندان را فراهم آورد، از مهم‌ترین موضوعات مطرح شده در این همایش خواهد بود.

وی ادامه داد: در این همایش که با هدف تحلیل و ارتقای هویت خاص اسلامی منظر شهر برگزار خواهد شد، بر لزوم سازماندهی معماری نور بر پایه مثلث سه‌گانه فرهنگ و هنر، تاریخ و تکنولوژی، الزامات و بایدهای نورپردازی، تاکید می‌شود.

حسین‌نژاد خاطرنشان کرد: در این همایش نیز از معماران پیشکسوت و چهره‌های شاخص معماری شهر مشهد تقدیر خواهد شد.

گفتنی است؛ محمدرضا حسین‌نژاد معاون شهرسازی و معماری شهرداری، مهدی ذاکرالحسینی رییس کمیسیون امور فنی، عمرانی و طرح‌ریزی شهری شورای اسلامی شهر، دکتر علی نقی سلمانی فوق دکترای در رشته «ثاتیر امواج بر انسان» (محقق) و دکتر گودرز سهرابیان سخنرانان این همایش خواهند بود.

منبع: پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد
نام
پست الکترونیکی   الزامی (منتشر نخواهد شد)
وب سایت   اختیاری

نظر شما
 
   
شنبه ۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۵
بازدید : ۳۱۵
نظرات
۰ نظر
گروه شرکتهای پاریز

گروه شرکت‌های «پاریز» متشکل از شرکت‌های پاریز شرق و پاریز ابنیه با طراحی، اجرا و نظارت پروژه‌های بلند مرتبه لوکس با کاربردهای گوناگون اقامتی، تجاری و اداری توانسته گام‌های ارزشمندی در صنعت ساختمان بردارد. این مجموعه‌ها تحت عنوان شرکت «آرمیتــــاژ»، گروهی از مدیران مجرب، مهندسان کارآزموده و پرسنل متعهد را درکنار هم آوردند تا در قالب گروهی پیشرو در معماری به‌روز، کارآمد و متناسب با ویژگی‌های بومی و اجتماعی، سازنده بناهایی در خور شأن شهر مشهد و ساکنان و بازدیدکنندگان آن باشند. مجتمع‌های مسکونی هاشمیه، تجاری اقامتی طبرسی، مسکونی رز و تجاری اداری گلشن از پروژه‌های اجرا شده توسط این شرکت به‌شمار می‌رود.

 

امکانات
آخرین پروژه ها
اطلاعات تماس
آدرس شرکت : مشهد - نبش وکیل آباد 12 - ساختمان پاریزشرق
تلفن دفتر مرکزی : 051-38075
تلفن دفتر فروش : 051-38075
سامانه پیامک : 30006215
پست الکترونیکی : info@parizgroup.ir
فرم ارتباط با ما
 
Back to Top