آرمیتــــــاژ با مشارکت در برگزاری نمایشگاه سپاس 2، به‌عنوان اسپانسر طلایی، شکل نوین دیگری از حضور در فضای نمایشگاهی را به منصه ظهور گذارد و با بهره‌گیری از فضای مناسبی که به خدمت گرفته بود به معرفی برندهای حاضر در برج تجاری اداری آرمیــتاژ گلشن پرداخت.

در این رویداد نمایشگاهی و تشریفاتی که طی سه روز در هتل مجلل هما شماره یک برگزار شد، بیش از 40 برند تجاری برتر در سطح ایران و جهان معرفی شدند و همچنین تعداد 15 برند نظیر مجموعه غذای سالم علاالدین، بیالیتی کافه، آلور گروپ (peak, 361, hangten)، بانی‌نیک، مبلمان رُست، آتلیه فلامینگو، خانه عطر، عینک نور، جواهری رز، گروه اخوی‌زاده و... با برپایی غرفه و ارائه اقلام اطلاع‌رسانی و تبلیغاتی در کنار آرمیتـــــاژ نام خود را در خاطر مخاطبان پرتعداد نمایشگاه به ثبت رساندند.

ادامه تصاویر را از این قسمت ببینید
نام
پست الکترونیکی   الزامی (منتشر نخواهد شد)
وب سایت   اختیاری

نظر شما
 
   
سه شنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۵
بازدید : ۴۷۹
نظرات
۰ نظر
گروه شرکتهای پاریز

گروه شرکت‌های «پاریز» متشکل از شرکت‌های پاریز شرق و پاریز ابنیه با طراحی، اجرا و نظارت پروژه‌های بلند مرتبه لوکس با کاربردهای گوناگون اقامتی، تجاری و اداری توانسته گام‌های ارزشمندی در صنعت ساختمان بردارد. این مجموعه‌ها تحت عنوان شرکت «آرمیتــــاژ»، گروهی از مدیران مجرب، مهندسان کارآزموده و پرسنل متعهد را درکنار هم آوردند تا در قالب گروهی پیشرو در معماری به‌روز، کارآمد و متناسب با ویژگی‌های بومی و اجتماعی، سازنده بناهایی در خور شأن شهر مشهد و ساکنان و بازدیدکنندگان آن باشند. مجتمع‌های مسکونی هاشمیه، تجاری اقامتی طبرسی، مسکونی رز و تجاری اداری گلشن از پروژه‌های اجرا شده توسط این شرکت به‌شمار می‌رود.

 

امکانات
آخرین پروژه ها
اطلاعات تماس
آدرس شرکت : مشهد - نبش وکیل آباد 12 - ساختمان پاریزشرق
تلفن دفتر مرکزی : 051-38075
تلفن دفتر فروش : 051-38075
سامانه پیامک : 30006215
پست الکترونیکی : info@parizgroup.ir
فرم ارتباط با ما
 
Back to Top