به‌منظور افزایش ایمنی محدوده پل هوایی بلوار هفت‌تیر و پروژه برج گلشن، عملیات رفع خطر برق 20 کیلوولت از سوی شرکت آرمیتاژ با همکاری شرکت برق منطقه انجام شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت توسعه سرمایه‌گذاری آرمیتاژ، در این عملیات که با حضور کارشناسان و مدیران برق منطقه همراه بود، کابل‌های 20 کیلوولت خطرساز محدوده پل هوایی هفت‌تیر به گلشن که عملیات اجرای آن از سوی شرکت آرمیتاژ انجام می‌شود از طریق پست این شرکت جمع‌آوری شد.

در این عملیات تلاش شد کابل‌ها به نحوی جمع‌آوری شوند که اختلال و خاموشی در برق منطقه بوجود نیاید و ساکنین کمترین خاموشی را هم نداشته باشند.

در این اقدام، کابل برق 20 کیلوولت بلوار هفت‌تیر از کابل هوایی به کابل زمینی تبدیل شد که در نتیجه آن میزان هدر رفت انرژی در هوا کاهش یافته و خطرات احتمالی برق گرفتگی در طبقات اداری برج و محدوده پل هوایی هفت تیر از بین رفته است و امنیت برج به میزان زیادی افزایش یافته است.

گفتنی است، هم اکنون برق محدوده هنرستان و گلشن از طریق پست آرمیتاژ تامین می‌شود.

 

 
نام
پست الکترونیکی   الزامی (منتشر نخواهد شد)
وب سایت   اختیاری

نظر شما
 
   
يكشنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۵
بازدید : ۲۳۵
نظرات
۰ نظر
گروه شرکتهای پاریز

گروه شرکت‌های «پاریز» متشکل از شرکت‌های پاریز شرق و پاریز ابنیه با طراحی، اجرا و نظارت پروژه‌های بلند مرتبه لوکس با کاربردهای گوناگون اقامتی، تجاری و اداری توانسته گام‌های ارزشمندی در صنعت ساختمان بردارد. این مجموعه‌ها تحت عنوان شرکت «آرمیتــــاژ»، گروهی از مدیران مجرب، مهندسان کارآزموده و پرسنل متعهد را درکنار هم آوردند تا در قالب گروهی پیشرو در معماری به‌روز، کارآمد و متناسب با ویژگی‌های بومی و اجتماعی، سازنده بناهایی در خور شأن شهر مشهد و ساکنان و بازدیدکنندگان آن باشند. مجتمع‌های مسکونی هاشمیه، تجاری اقامتی طبرسی، مسکونی رز و تجاری اداری گلشن از پروژه‌های اجرا شده توسط این شرکت به‌شمار می‌رود.

 

امکانات
آخرین پروژه ها
اطلاعات تماس
آدرس شرکت : مشهد - نبش وکیل آباد 12 - ساختمان پاریزشرق
تلفن دفتر مرکزی : 051-38075
تلفن دفتر فروش : 051-38075
سامانه پیامک : 30006215
پست الکترونیکی : info@parizgroup.ir
فرم ارتباط با ما
 
Back to Top