هیئت فعالان اقتصادی و بازرگانی مکزیکی در راستای افزایش زمینه‌های سرمایه‌گذاری در ایران و همچنین ارتقاء مراودات گردشگری میان دو کشور، از پروژه آرمیتاژ گلشن بازدید به‌عمل آوردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت توسعه سرمایه‌گذاری آرمیتاژ، طی حضور هیئت فعالان اقتصادی مکزیک در شهر مشهد و همچنین بازدید از پروه‌های بزرگ عمرانی در این شهر، این گروه که متشکل از بازرگانان و سرمایه‌گذاران و همچنین اعضای هیئت اقتصادی کشور مکزیک بوده‌اند از پروژه بزرگ برج اداری- تجاری آرمیتاژ گلشن بازدید کردند.

در این جلسه بازدید مشترک، اعضای هئیت اقتصادی کشور مکزیک با مهندسان و طراحان برج اداری- تجاری آرمیتاژ به تبادل ایده‌ها پرداختند و نقاط قوت و ظرفیت‌های سرمایه‌گذاری و اجرایی طرفین مورد ارزیابی اجمالی قرار گرفت.
نام
پست الکترونیکی   الزامی (منتشر نخواهد شد)
وب سایت   اختیاری

نظر شما
 
   
پنج شنبه ۰۱ مهر ۱۳۹۵
بازدید : ۲۲۹
نظرات
۰ نظر
گروه شرکتهای پاریز

گروه شرکت‌های «پاریز» متشکل از شرکت‌های پاریز شرق و پاریز ابنیه با طراحی، اجرا و نظارت پروژه‌های بلند مرتبه لوکس با کاربردهای گوناگون اقامتی، تجاری و اداری توانسته گام‌های ارزشمندی در صنعت ساختمان بردارد. این مجموعه‌ها تحت عنوان شرکت «آرمیتــــاژ»، گروهی از مدیران مجرب، مهندسان کارآزموده و پرسنل متعهد را درکنار هم آوردند تا در قالب گروهی پیشرو در معماری به‌روز، کارآمد و متناسب با ویژگی‌های بومی و اجتماعی، سازنده بناهایی در خور شأن شهر مشهد و ساکنان و بازدیدکنندگان آن باشند. مجتمع‌های مسکونی هاشمیه، تجاری اقامتی طبرسی، مسکونی رز و تجاری اداری گلشن از پروژه‌های اجرا شده توسط این شرکت به‌شمار می‌رود.

 

امکانات
آخرین پروژه ها
اطلاعات تماس
آدرس شرکت : مشهد - نبش وکیل آباد 12 - ساختمان پاریزشرق
تلفن دفتر مرکزی : 051-38075
تلفن دفتر فروش : 051-38075
سامانه پیامک : 30006215
پست الکترونیکی : info@parizgroup.ir
فرم ارتباط با ما
 
Back to Top