در راستای تلاش برای آغاز به کار و افتتاح بخش تجاری برج آرمیتاژ گلشن، نخستین فروشگاه این مجتمع اداری-تجاری به صورت غیر رسمی آغاز به کار کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی روابط عمومی شرکت توسعه سرمایه گذاری آرمیتاژ، در راستای عملیات آماده سازی و آغاز مراحل واگذاری واحدهای تجاری برج اداری- تجاری آرمیتاژ گلشن، برند «خانه عطر» در طبقه همکف به عنوان نخستین واحد تجاری این برج به صورت غیر رسمی مورد بهره برداری قرار گرفت.

سایر واحدهای تجاری طبقه همکف این پروژه نیز طبق برنامه زمان‌بندی شده، مراحل نهایی اجرا را پشت سرگذاشته و دردست راه اندازی می‌باشند.

شایان ذکر است بخش تجاری برج آرمیتاژ گلشن شامل330 واحد تجاری در متراژهای مختلف از طبقه منفی 1 تا مثبت 3 است که اصناف و خدمات گوناگونی را به مراجعان ارائه می‌دهد.
نام
پست الکترونیکی   الزامی (منتشر نخواهد شد)
وب سایت   اختیاری

نظر شما
 
   
دوشنبه ۰۵ مهر ۱۳۹۵
بازدید : ۲۷۶
نظرات
۰ نظر
گروه شرکتهای پاریز

گروه شرکت‌های «پاریز» متشکل از شرکت‌های پاریز شرق و پاریز ابنیه با طراحی، اجرا و نظارت پروژه‌های بلند مرتبه لوکس با کاربردهای گوناگون اقامتی، تجاری و اداری توانسته گام‌های ارزشمندی در صنعت ساختمان بردارد. این مجموعه‌ها تحت عنوان شرکت «آرمیتــــاژ»، گروهی از مدیران مجرب، مهندسان کارآزموده و پرسنل متعهد را درکنار هم آوردند تا در قالب گروهی پیشرو در معماری به‌روز، کارآمد و متناسب با ویژگی‌های بومی و اجتماعی، سازنده بناهایی در خور شأن شهر مشهد و ساکنان و بازدیدکنندگان آن باشند. مجتمع‌های مسکونی هاشمیه، تجاری اقامتی طبرسی، مسکونی رز و تجاری اداری گلشن از پروژه‌های اجرا شده توسط این شرکت به‌شمار می‌رود.

 

امکانات
آخرین پروژه ها
اطلاعات تماس
آدرس شرکت : مشهد - نبش وکیل آباد 12 - ساختمان پاریزشرق
تلفن دفتر مرکزی : 051-38075
تلفن دفتر فروش : 051-38075
سامانه پیامک : 30006215
پست الکترونیکی : info@parizgroup.ir
فرم ارتباط با ما
 
Back to Top