در پی بازدید هیئت فعالان اقتصادی و تجاری جمهوری چک از پروژه آرمیتاز گلشن، اهمیت انتقال تکنولوژی و توسعه صادرات در مسیر توسعه تجاری میان دو کشور مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی روابط عمومی شرکت توسعه سرمایه گذاری آرمیتاژ، هیئت فعالان اقتصادی و تجاری جمهوری چک با حضور در شهر مشهد و در راستای افزایش سطح مبادلات تجاری و اقصادی میان دو کشور، از پروژه اداری- تجاری آرمیتاژ گلشن بازدید به عمل آوردند.

طی این بازدید که با هدف و محوریت توسعه روابط اقتصادی به انجام رسید، پتانسیل‌های سرمایه‌گذاری در حوزه صنعت و تجارت و همچنین امکان حضور در بازارهای جهانی و فراهم بودن شرایط مساعد ترانزیت کالا مورد بررسی و تبادل نظر قرار گرفت.

 
نام
پست الکترونیکی   الزامی (منتشر نخواهد شد)
وب سایت   اختیاری

نظر شما
 
   
دوشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۵
بازدید : ۳۰۰
نظرات
۰ نظر
گروه شرکتهای پاریز

گروه شرکت‌های «پاریز» متشکل از شرکت‌های پاریز شرق و پاریز ابنیه با طراحی، اجرا و نظارت پروژه‌های بلند مرتبه لوکس با کاربردهای گوناگون اقامتی، تجاری و اداری توانسته گام‌های ارزشمندی در صنعت ساختمان بردارد. این مجموعه‌ها تحت عنوان شرکت «آرمیتــــاژ»، گروهی از مدیران مجرب، مهندسان کارآزموده و پرسنل متعهد را درکنار هم آوردند تا در قالب گروهی پیشرو در معماری به‌روز، کارآمد و متناسب با ویژگی‌های بومی و اجتماعی، سازنده بناهایی در خور شأن شهر مشهد و ساکنان و بازدیدکنندگان آن باشند. مجتمع‌های مسکونی هاشمیه، تجاری اقامتی طبرسی، مسکونی رز و تجاری اداری گلشن از پروژه‌های اجرا شده توسط این شرکت به‌شمار می‌رود.

 

امکانات
آخرین پروژه ها
اطلاعات تماس
آدرس شرکت : مشهد - نبش وکیل آباد 12 - ساختمان پاریزشرق
تلفن دفتر مرکزی : 051-38075
تلفن دفتر فروش : 051-38075
سامانه پیامک : 30006215
پست الکترونیکی : info@parizgroup.ir
فرم ارتباط با ما
 
Back to Top