مشاور اجرایی استاندار خراسان رضوی، از مرتفع ترین پروژه اداری‌تجاری شرق کشور بازدید کرد و درجریان مراحل پشرفت فیزیکی آن قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت توسعه سرمایه گذاری آرمیتاژ، حسین شکوهی در حاشیه بازدید از برج درحال ساخت آرمیتاژ گلشن، با ابراز خوشحالی از فعالیت این پروژه آن را نمونه موفقی از تلاش بخش خصوصی در فعالیت‌های اقتصادی منجر به توسعه شهر دانست و افزود: به منظور تحقق اهداف اقتصاد مقامتی ضروری است به توان بخش خصوصی در سرمایه گذاری و اجرای پروژه‌های عمرانی توجه نمود.

وی با انتقاد از توسعه فیزیکی بی رویه شهر مشهد در سالیان گذشته تصریح کرد: در حالی که رشد سطحی شهرها مخاطرات و چالش‌های اجتماعی، زیرساختی و امنیتی متعددی بهمراه داشته است، می‌توان به بلندمرتبه سازی به عنوان یک راه جایگزین برای حل نیازهای شهروندان تمرکز شود.

شکوهی طراحی و اجرای پروژه آرمیتاژ گلشن را به عنوان بلندترین برج اداری تجاری شرق کشور که به طور کامل توسط معماران، مهندسان و پیمانکاران ایرانی در حال انجام است، باعث افتخار شهر مشهد دانست و ابراز امیدواری کرد با بهره برداری از آن خدمات شایسته‌ای به مجاوران و زائران حرم مطهر رضوی ارائه گردد.

علیرضا پوررضائی، مدیرعامل شرکت توسعه سرمایه گذاری آرمیتاژ و علی اصغر ربانی مدیر پروژه برج گلشن، مشاور استاندار را در این بازدید همراهی کردند.
نام
پست الکترونیکی   الزامی (منتشر نخواهد شد)
وب سایت   اختیاری

نظر شما
 
   
چهار شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵
بازدید : ۲۴۰
نظرات
۰ نظر
گروه شرکتهای پاریز

گروه شرکت‌های «پاریز» متشکل از شرکت‌های پاریز شرق و پاریز ابنیه با طراحی، اجرا و نظارت پروژه‌های بلند مرتبه لوکس با کاربردهای گوناگون اقامتی، تجاری و اداری توانسته گام‌های ارزشمندی در صنعت ساختمان بردارد. این مجموعه‌ها تحت عنوان شرکت «آرمیتــــاژ»، گروهی از مدیران مجرب، مهندسان کارآزموده و پرسنل متعهد را درکنار هم آوردند تا در قالب گروهی پیشرو در معماری به‌روز، کارآمد و متناسب با ویژگی‌های بومی و اجتماعی، سازنده بناهایی در خور شأن شهر مشهد و ساکنان و بازدیدکنندگان آن باشند. مجتمع‌های مسکونی هاشمیه، تجاری اقامتی طبرسی، مسکونی رز و تجاری اداری گلشن از پروژه‌های اجرا شده توسط این شرکت به‌شمار می‌رود.

 

امکانات
آخرین پروژه ها
اطلاعات تماس
آدرس شرکت : مشهد - نبش وکیل آباد 12 - ساختمان پاریزشرق
تلفن دفتر مرکزی : 051-38075
تلفن دفتر فروش : 051-38075
سامانه پیامک : 30006215
پست الکترونیکی : info@parizgroup.ir
فرم ارتباط با ما
 
Back to Top