به گزارش روابط عمومی شرکت توسعه سرمایه گذاری آرمیتاژ، بازدیدکنندگان برای آشنایی با روش ها و برنامه های ایمنی کارگاهی به قسمت های مختلف برج تجاری اداری در حال ساخت آرمیتاژ گلشن مراجعه کرده و مواردی همچون سیستم طناب نجات (لایف لاین)، تورهای حفاظتی در ارتفاع، نحوه پویشیدن کمربند هارنس، سیستم اعلام خطر، سیستم اطفاء حریق و... را مورد بررسی و مشاهده قرار دادند.

بر اساس این گزارش، در این بازدید که با حضور اعضا و هیات مدیره این انجمن و همچنین کارشناسان اداره کار و رفاه اجتماعی شهرستان همراه بود طی چند ساعت و در قالب یک گروه 40 نفره انجام شد.

گفتنی است پروژه تجاری اداری آرمیتاژ گلشن به عنوان پروژه ملی مناسب شهری از منظر رعایت موارد ایمنی و بهداشت کارگاه های ساختمانی شناخته می شود.

 
نام
پست الکترونیکی   الزامی (منتشر نخواهد شد)
وب سایت   اختیاری

نظر شما
 
   
شنبه ۰۸ شهریور ۱۳۹۳
بازدید : ۴۹۷
نظرات
۰ نظر
گروه شرکتهای پاریز

گروه شرکت‌های «پاریز» متشکل از شرکت‌های پاریز شرق و پاریز ابنیه با طراحی، اجرا و نظارت پروژه‌های بلند مرتبه لوکس با کاربردهای گوناگون اقامتی، تجاری و اداری توانسته گام‌های ارزشمندی در صنعت ساختمان بردارد. این مجموعه‌ها تحت عنوان شرکت «آرمیتــــاژ»، گروهی از مدیران مجرب، مهندسان کارآزموده و پرسنل متعهد را درکنار هم آوردند تا در قالب گروهی پیشرو در معماری به‌روز، کارآمد و متناسب با ویژگی‌های بومی و اجتماعی، سازنده بناهایی در خور شأن شهر مشهد و ساکنان و بازدیدکنندگان آن باشند. مجتمع‌های مسکونی هاشمیه، تجاری اقامتی طبرسی، مسکونی رز و تجاری اداری گلشن از پروژه‌های اجرا شده توسط این شرکت به‌شمار می‌رود.

 

امکانات
آخرین پروژه ها
اطلاعات تماس
آدرس شرکت : مشهد - نبش وکیل آباد 12 - ساختمان پاریزشرق
تلفن دفتر مرکزی : 051-38075
تلفن دفتر فروش : 051-38075
سامانه پیامک : 30006215
پست الکترونیکی : info@parizgroup.ir
فرم ارتباط با ما
 
Back to Top