به گزارش روابط عمومی آرمیتاژ، این دوره با حضور 30 نفر از مدیران و کارکنان واحدهای فروش، اداری، حسابداری و روابط عمومی گروه شرکت های پاریز و شرکت آرمیتاژ به مدت 2 هفته و طی 6 جلسه در محل سالن کنفرانس سازمان فروش گلشن برگزار می گردد.

 

 بر اساس این گزارش، اصول مذکرات ، رفتارهای سازمانی و کار جمعی ، تکریم ارباب رجوع و ... از جمله موضوعات مورد طرح در این دوره آموزشی می باشد.

 

گفتنی است در پایان این دوره از شرکت کنندگان آزمون علمی برگزار و به پذیرفته شدگان در آن گواهی شرکت در دوره اعطا خواهد گردید.    

 

 


نام
پست الکترونیکی   الزامی (منتشر نخواهد شد)
وب سایت   اختیاری

نظر شما
 
   
چهار شنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۳
بازدید : ۵۲۵
نظرات
۰ نظر
گروه شرکتهای پاریز

گروه شرکت‌های «پاریز» متشکل از شرکت‌های پاریز شرق و پاریز ابنیه با طراحی، اجرا و نظارت پروژه‌های بلند مرتبه لوکس با کاربردهای گوناگون اقامتی، تجاری و اداری توانسته گام‌های ارزشمندی در صنعت ساختمان بردارد. این مجموعه‌ها تحت عنوان شرکت «آرمیتــــاژ»، گروهی از مدیران مجرب، مهندسان کارآزموده و پرسنل متعهد را درکنار هم آوردند تا در قالب گروهی پیشرو در معماری به‌روز، کارآمد و متناسب با ویژگی‌های بومی و اجتماعی، سازنده بناهایی در خور شأن شهر مشهد و ساکنان و بازدیدکنندگان آن باشند. مجتمع‌های مسکونی هاشمیه، تجاری اقامتی طبرسی، مسکونی رز و تجاری اداری گلشن از پروژه‌های اجرا شده توسط این شرکت به‌شمار می‌رود.

 

امکانات
آخرین پروژه ها
اطلاعات تماس
آدرس شرکت : مشهد - نبش وکیل آباد 12 - ساختمان پاریزشرق
تلفن دفتر مرکزی : 051-38075
تلفن دفتر فروش : 051-38075
سامانه پیامک : 30006215
پست الکترونیکی : info@parizgroup.ir
فرم ارتباط با ما
 
Back to Top