محورهای اصلی این همایش عبارت بودند از: کمپرسورهای اسکزو،مقایسه انواع چیلرهای تراکمی . معرفی کمپرسور گریز ازمرکز و انواع چیلرهای سانتریفیوژ.

با توجه به اینکه میهمانان محترم همگی از اساتید خبره تاسیسات شهر مشهد بودند کلیه مباحث توام با ارائه نظرات و پرسش و پاسخ شده بود که بر بار علمی سمینار افزود که برگزارکنندگان را به هدف اصلی که هم اندیشی بود نزدیکتر کرد.

سمینار با خوش آمدگویی جناب آقای مهندس پوررضایی مدیرعامل محترم آرمیتاژ رسمیت یافت.ایشان حمایت کامل مجموعه متبوعه خویش را از برگزاری سمینارهای تخصصی با هدف به روز رسانی اطلاعات و تبادل نظر مهندسان صاحب نظرشهر مشهد در عرصه های مختلف اعلام نمودند.

آقای مهندس نقاشیان مدیر عامل شرکت تهویه تهران با خوش آمدگویی به حضار و تقدیر از بانیان سمینار به ارائه توضیحات مبحث اول یعنی کمپرسورهای اسکرو و مقایسه انواع چیلر تراکمی پرداختند.دراین بخش سخنران همراه با ارائه تصاویر همزمان به پاسخ پرسشهای مدعوین نیز پرداخت.

در پایان قسمت اول استراحت کوتاهی همراه با پذیرایی عصرانه مختصر به ایجاد فضایی صمیمی برای رفع خستگی و تجدید خاطرات مدعوین با توجه به سوابق دیرینه کاری فی مابین ایشان کمک کرد.

در بخش دوم سمینار مبحث چیلرهای سانتریفیوژ شامل معرفی کمپرسور و انواع چیلر سانتریفیوژ توسط آقای مهندس نقاشیان ارائه گردید که همراه با پرسشهایی بود که توسط سخنران پاسخ داده شد و با توجه به تازه بودن محصول مقرر گردید اطلاعات بیشتری در اختیار مدعوین محترم قرار گیرد.

در پایان بخش دوم جناب آقای مهندس احمدی از کارشناسان خبره گروه مهندسی بی تی یو به ارائه مقاله ای پرداختند که به صورت تخصصی به روش تحویل چیلر از تولید کننده میپرداخت و مورد استقبال عمومی قرار گرفت.

در پایان میهمانان در ضیافت شامی که توسط شرکت تهویه تهران برگزار شده بود شرکت کردند و فرصتی بیشتر ایجاد شد تا در فضایی متفاوت از کار به تبادل نظر و تجدید خاطرات خوش گذشته بپردازند.

 

 

 
نام
پست الکترونیکی   الزامی (منتشر نخواهد شد)
وب سایت   اختیاری

نظر شما
 
   
شنبه ۰۵ مهر ۱۳۹۳
بازدید : ۴۸۵
نظرات
۰ نظر
گروه شرکتهای پاریز

گروه شرکت‌های «پاریز» متشکل از شرکت‌های پاریز شرق و پاریز ابنیه با طراحی، اجرا و نظارت پروژه‌های بلند مرتبه لوکس با کاربردهای گوناگون اقامتی، تجاری و اداری توانسته گام‌های ارزشمندی در صنعت ساختمان بردارد. این مجموعه‌ها تحت عنوان شرکت «آرمیتــــاژ»، گروهی از مدیران مجرب، مهندسان کارآزموده و پرسنل متعهد را درکنار هم آوردند تا در قالب گروهی پیشرو در معماری به‌روز، کارآمد و متناسب با ویژگی‌های بومی و اجتماعی، سازنده بناهایی در خور شأن شهر مشهد و ساکنان و بازدیدکنندگان آن باشند. مجتمع‌های مسکونی هاشمیه، تجاری اقامتی طبرسی، مسکونی رز و تجاری اداری گلشن از پروژه‌های اجرا شده توسط این شرکت به‌شمار می‌رود.

 

امکانات
آخرین پروژه ها
اطلاعات تماس
آدرس شرکت : مشهد - نبش وکیل آباد 12 - ساختمان پاریزشرق
تلفن دفتر مرکزی : 051-38075
تلفن دفتر فروش : 051-38075
سامانه پیامک : 30006215
پست الکترونیکی : info@parizgroup.ir
فرم ارتباط با ما
 
Back to Top