به گزارش روابط عمومی آرمیتاژ، در این بازدید که با استقبال و همراهی مهندس پوررضایی مدیرعامل گروه شرکت‌های پاریز صورت گرفت، بازدیدکنندگان به محوطه کارگاهی پروژه گلشن واقع درمشهد تقاطع خیابان گلشن و بلوار هفت تیر  وارد شده و از بخش های مختلف این برج در حال ساخت از جمله بالاترین ارتفاع در طبقه 19 بازدید به عمل آوردند.

سید صولت مرتضوی در حاشیه بازدید از پروژه‌های منتخب شهر مشهد با دعوت از همه سرمایه‌گذاران صنعت ساختمان برای مشارکت در پروژه‌های شهری بیان کرد: معاونت اقتصادی شهرداری تعداد درخور توجهی پروژه مشارکتی با سرمایه‌گذاران بخش خصوصی درحال انجام دارد که شامل حوزه‌های تجاری، مسکونی، اداری و رفاهی است.

شهردار مشهد خاطرنشان کرد: ما معتقدیم باید درآمدهای شهرداری را تبدیل به درآمدهای پایدار کنیم که یکی از مولفه‌های درآمدهای پایدار برنامه‌ریزی بر روی طرح‌های اقتصادی است که با قوت درحال انجام است.

همچنین معاون شهردار و رئیس سازمان سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های اقتصادی شهرداری مشهد در این بازدید با تاکید بر اینکه شهرداری مشهد علاقه‌مند به حمایت از سرمایه‌گذاران در حوزه‌های مختلف است، بیان کرد: امیدوارم سرمایه‌گذاران این بازدیدها را به فال نیک گرفته و بدانند که شهرداری اراده و عزم قطعی در زمینه پیش‌برد امور مربوط به سرمایه‌گذاری و پروژه‌های مشارکتی دارد.

معاون شهردار و رئیس سازمان سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های شهرداری مشهد افزود: پروژه آرمیتاژ گلشن امکانات خوبی را برای ایجاد روحیه نشاط در محیط اداری تعریف کرده که امیدواریم ادارات ما نیز روزی بتوانند محیطی شاد را برای کارکنان خود فراهم سازند، چراکه به نظر می‌رسد این مهم مورد تاکید آموزه‌های دینی ما نیز می‌باشد.

لازم به ذکر است در این بازدید معاون اقتصادی شهرداری مشهد، تعدادی از شهرداران مناطق، مدیران معاونت اقتصادی و جمعی از سرمایه‌گذاران شهردار مشهد را همراهی ‌کردند.

 
نام
پست الکترونیکی   الزامی (منتشر نخواهد شد)
وب سایت   اختیاری

نظر شما
 
   
چهار شنبه ۰۳ دی ۱۳۹۳
بازدید : ۱۰۰۴
نظرات
۰ نظر
گروه شرکتهای پاریز

گروه شرکت‌های «پاریز» متشکل از شرکت‌های پاریز شرق و پاریز ابنیه با طراحی، اجرا و نظارت پروژه‌های بلند مرتبه لوکس با کاربردهای گوناگون اقامتی، تجاری و اداری توانسته گام‌های ارزشمندی در صنعت ساختمان بردارد. این مجموعه‌ها تحت عنوان شرکت «آرمیتــــاژ»، گروهی از مدیران مجرب، مهندسان کارآزموده و پرسنل متعهد را درکنار هم آوردند تا در قالب گروهی پیشرو در معماری به‌روز، کارآمد و متناسب با ویژگی‌های بومی و اجتماعی، سازنده بناهایی در خور شأن شهر مشهد و ساکنان و بازدیدکنندگان آن باشند. مجتمع‌های مسکونی هاشمیه، تجاری اقامتی طبرسی، مسکونی رز و تجاری اداری گلشن از پروژه‌های اجرا شده توسط این شرکت به‌شمار می‌رود.

 

امکانات
آخرین پروژه ها
اطلاعات تماس
آدرس شرکت : مشهد - نبش وکیل آباد 12 - ساختمان پاریزشرق
تلفن دفتر مرکزی : 051-38075
تلفن دفتر فروش : 051-38075
سامانه پیامک : 30006215
پست الکترونیکی : info@parizgroup.ir
فرم ارتباط با ما
 
Back to Top