شهربازی آرمیتـــــاژ طبرسی Happy Land با هدف دسترسی آسان و راحت در جهت تفریح و گذراندن وقت شهروندان و زائران در مورخ 92/12/23 افتتاح شد، که علاوه بر داشتن امکانات استثنایی مجهز به پیشرفته ترین وسایل و ابزارها است. یکی از بهترین ویژه گی های این فضای تفریحی سرپوشیده بودن آن است که باعث بالا رفتن امنیت تفریح کودکان می گردد.

 

 

اجرای این طرح با مشخصات فنی منطبق با استاندارد های جهانی مبتنی برارزشهای زیست محیطی و شهری باعث ایجاد فرصتی وسیع برای توسعه درمحدوده غربی شهر مشهد می باشد که در همین راستا و با درنظر گرفتن ارزش های معنوی و فرهنگی شهر مشهد رویکرد فرهنگی اجتماعی وگردشگری در تمامي مراحل کار در بخش های مختلف پروژه آرمیتاژ طبرسی به عنوان راهبرد اصلی در نظر گرفته شده است.

 

 

 

شهر بازی آرمیتاژ اولین شهربازی سرپوشیده با مجوز رسمی از سازمان تربیت بدنی در مساحتی بالغ بر 1250 متر مربع در رده های سنی کودک، نوجوان و جوانان طراحی و ساخته شده است و با بازیهای مهیج و سرگرم کننده ای همچون ماجراجویان، کشتی،کاروس، هلی کوپتر، قطار، سینما 7 بعدی، سیمیلاتور، دارت، دربی، صخره نوردی، ماشین کوبنده،بیلیارد، فوتبال دستی، تیرو کمان،انگری برد، پلی استیشن، xbox، و دیگر بازیهای کامپیوتری با حضور مسئولان و مدیران بهره برداری شرکت عصر جدید که نماینده رسمی گروه شرکتهایhappy land در ایران می باشد به بهره برداری رسید.
نام
پست الکترونیکی   الزامی (منتشر نخواهد شد)
وب سایت   اختیاری

نظر شما
 
   
دوشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۳
بازدید : ۱۱۵۸
نظرات
۰ نظر
گروه شرکتهای پاریز

گروه شرکت‌های «پاریز» متشکل از شرکت‌های پاریز شرق و پاریز ابنیه با طراحی، اجرا و نظارت پروژه‌های بلند مرتبه لوکس با کاربردهای گوناگون اقامتی، تجاری و اداری توانسته گام‌های ارزشمندی در صنعت ساختمان بردارد. این مجموعه‌ها تحت عنوان شرکت «آرمیتــــاژ»، گروهی از مدیران مجرب، مهندسان کارآزموده و پرسنل متعهد را درکنار هم آوردند تا در قالب گروهی پیشرو در معماری به‌روز، کارآمد و متناسب با ویژگی‌های بومی و اجتماعی، سازنده بناهایی در خور شأن شهر مشهد و ساکنان و بازدیدکنندگان آن باشند. مجتمع‌های مسکونی هاشمیه، تجاری اقامتی طبرسی، مسکونی رز و تجاری اداری گلشن از پروژه‌های اجرا شده توسط این شرکت به‌شمار می‌رود.

 

امکانات
آخرین پروژه ها
اطلاعات تماس
آدرس شرکت : مشهد - نبش وکیل آباد 12 - ساختمان پاریزشرق
تلفن دفتر مرکزی : 051-38075
تلفن دفتر فروش : 051-38075
سامانه پیامک : 30006215
پست الکترونیکی : info@parizgroup.ir
فرم ارتباط با ما
 
Back to Top