به گزارش روابط عمومی آرمیتاژ، در این نشست که در اتاق کنفرانس ساختمان اداری پروژه گلشن صورت گرفت مشاور اداری مالی شرکت آرمیتاژ به بیان مسایلی درخصوص اهمیت مدیریت منابع انسانی به عنوان سرمایه اجتماعی سازمان پرداخت.

 

 

دکتر صفای نیکو همچنین ضمن اشاره به اصلاحات ساختاری صورت گرفته در چارت سازمانی آرمیتاژ افزود: چیدمان جدید بر اساس تمرکز روی حوزه معاونت ها به منظور تقویت مدیریتی این رده سازمانی و باهدف سرعت بخشی به امور و جلوگیری از موازی کاری و تداخل وظایف تعریف شده است.

همچنین مجید مسلمی مدیر روابط عمومی آرمتیاژ که میزبانی این نشست را برعهده داشت ضمن برشمردن اهداف برگزاری آن از برنامه ریزی برای تشکیل منظم این نشست در آینده خبر داد.

 

 

وی اظهار داشت: طبق اهداف تعریف شده به منظور برقراری ارتباط موثر و ایجاد حداکثر تعامل و همکاری بین واحدهای مختلف آرمیتاژ، در هر نشست یکی از مدیران به تشریح وظایف، فرصت‌ها و چالش‌های واحد مربوطه خواهد پرداخت تا ضمن حصول آشنایی بهتر برای تعامل کاری بین آن واحد با سایر مراکز سازمانی و کارگاهی زمینه مناسب برای ارایه راهکارهای ارتقای کیفی فعالیت ها و رفع نواقص احتمالی نیز برقرار شود.

 
نام
پست الکترونیکی   الزامی (منتشر نخواهد شد)
وب سایت   اختیاری

نظر شما
 
   
شنبه ۰۶ دی ۱۳۹۳
بازدید : ۵۷۷
نظرات
۰ نظر
گروه شرکتهای پاریز

گروه شرکت‌های «پاریز» متشکل از شرکت‌های پاریز شرق و پاریز ابنیه با طراحی، اجرا و نظارت پروژه‌های بلند مرتبه لوکس با کاربردهای گوناگون اقامتی، تجاری و اداری توانسته گام‌های ارزشمندی در صنعت ساختمان بردارد. این مجموعه‌ها تحت عنوان شرکت «آرمیتــــاژ»، گروهی از مدیران مجرب، مهندسان کارآزموده و پرسنل متعهد را درکنار هم آوردند تا در قالب گروهی پیشرو در معماری به‌روز، کارآمد و متناسب با ویژگی‌های بومی و اجتماعی، سازنده بناهایی در خور شأن شهر مشهد و ساکنان و بازدیدکنندگان آن باشند. مجتمع‌های مسکونی هاشمیه، تجاری اقامتی طبرسی، مسکونی رز و تجاری اداری گلشن از پروژه‌های اجرا شده توسط این شرکت به‌شمار می‌رود.

 

امکانات
آخرین پروژه ها
اطلاعات تماس
آدرس شرکت : مشهد - نبش وکیل آباد 12 - ساختمان پاریزشرق
تلفن دفتر مرکزی : 051-38075
تلفن دفتر فروش : 051-38075
سامانه پیامک : 30006215
پست الکترونیکی : info@parizgroup.ir
فرم ارتباط با ما
 
Back to Top