کامبیز اثباتی - عضو هیات مدیره کانون فنی کاردان‌های ساختمانی - در گفت‌وگو با ایسنا درباره تاثیر افزایش قیمت حامل‌های سوخت و اجرای فاز دوم هدفمندی‌ یارانه‌ها در بخش مسکن اظهار کرد: افزایش قیمت حامل‌های سوخت در مورد تمام محصولات ساختمانی تاثیر مستقیم دارد.

 
وی افزود: افزایش قیمت حامل‌های انرژی بر حمل و نقل و جابجایی مصالح تاثیر می‌گذارد که این روند نهایتا با گران شدن مصالح در قیمت تمام شده ساختمان‌ها تاثیرگذار خواهد بود.
 
اثباتی با بیان این‌که مصالح ساختمانی با شروع سال جدید 25 درصد افزایش قیمت داشته است، تصریح کرد:‌ در حالی که هنوز قیمت‌های نهایی و دستوری ابلاغ نشده است ما با این میزان افزایش قیمت روبرو بوده‌ایم.
 
این عضو هیات مدیره کانون فنی کاردان‌های ساختمانی درباره پیش‌بینی بازار مسکن خاطرنشان کرد: با توجه به افزایش قیمتی که بازار مسکن تجربه کرده در حال حاضر از ثبات بیشتری برخوردار هستیم؛ به طوری که بعد از عید خرید و فروش بیشتری انجام شده و به عبارتی بازار مسکن گرم شده است.
 
وی افزود: قیمت‌ها در بازار مسکن کاهش پیدا نخواهد کرد و از اواخر خرداد پیش بینی می‌شود با افزایش قیمت روبرو باشیم.
 
این عضو هیات مدیره کانون فنی کاردان‌های ساختمانی درباره افزایش میزان تسهیلات بانکی گفت: در طول 30 سال گذشته هر زمان که صحبت از افزایش میزان وام مسکن شده بار روانی آن باعث افزایش قیمت‌ها شده در حالی که این میزان بسیار کم است و باز پرداخت آن برای اقشار کم درآمد بسیار مشکل است.
 
اثباتی ضمن استقبال از وام دادن به افراد جامعه گفت: این تسهیلات باید در صورتی داده شود که حتما شرایط وام گیرندگان در نظر گرفته شود به طوری که میزان بازپرداخت‌ها مناسب‌تر باشد.
 
وی درباره اولویت‌های دولت در سال جدید نیز اظهار کرد: دولت باید پروژه‌های مسکن مهر را که با وضعیت اسف باری تحویل داده شده‌ یا نیمه کار مانده‌ را به پایان برساند و ساختمان‌ها را به صورت نیمه صنعتی بسازد.
 
این عضو هیات مدیره کانون فنی کاردان‌های ساختمانی تاکید کرد:‌ با استفاده از تکنولوژی‌های جدید در ساختمان‌ها به طور که از دیواره‌های پیش ساخته بتنی استفاده شود که در این صورت هم سرعت کار بهتر پیش خواهد رفت و هم در نهایت کیفیت بهتری به مردم ارائه خواهد شد.
 
نام
پست الکترونیکی   الزامی (منتشر نخواهد شد)
وب سایت   اختیاری

نظر شما
 
   
پنج شنبه ۰۲ بهمن ۱۳۹۳
بازدید : ۵۷۴
نظرات
۰ نظر
گروه شرکتهای پاریز

گروه شرکت‌های «پاریز» متشکل از شرکت‌های پاریز شرق و پاریز ابنیه با طراحی، اجرا و نظارت پروژه‌های بلند مرتبه لوکس با کاربردهای گوناگون اقامتی، تجاری و اداری توانسته گام‌های ارزشمندی در صنعت ساختمان بردارد. این مجموعه‌ها تحت عنوان شرکت «آرمیتــــاژ»، گروهی از مدیران مجرب، مهندسان کارآزموده و پرسنل متعهد را درکنار هم آوردند تا در قالب گروهی پیشرو در معماری به‌روز، کارآمد و متناسب با ویژگی‌های بومی و اجتماعی، سازنده بناهایی در خور شأن شهر مشهد و ساکنان و بازدیدکنندگان آن باشند. مجتمع‌های مسکونی هاشمیه، تجاری اقامتی طبرسی، مسکونی رز و تجاری اداری گلشن از پروژه‌های اجرا شده توسط این شرکت به‌شمار می‌رود.

 

امکانات
آخرین پروژه ها
اطلاعات تماس
آدرس شرکت : مشهد - نبش وکیل آباد 12 - ساختمان پاریزشرق
تلفن دفتر مرکزی : 051-38075
تلفن دفتر فروش : 051-38075
سامانه پیامک : 30006215
پست الکترونیکی : info@parizgroup.ir
فرم ارتباط با ما
 
Back to Top