عبدالرضا شیخان با اشاره به میزان صادرات سیمان و کلینکر گفت: طبق آمار 9 ماهه صادرات کلینکر 37 درصد رشد داشته اما صادرات سیمان با 10 درصد کاهش مواجه بوده است اما مجموع صادرات سیمان و کلینکر طی این مدت تغییری نکرده است.

وی در خصوص میزان تولید سیمان و کلینکر گفت: طبق آمار 9 ماهه تولید کلینکر با رشد چهار درصدی و تولید سیمان با کاهش 37 درصدی روبرو بوده است.

دبیر انجمن صنفی کارفرمایان صنعت سیمان میزان تولید سیمان را در 9 ماهه امسال 51 میلیون و 645 هزار تن عنوان و اظهار کرد: در این مدت 10 میلیون تن سیمان صادر شده است.

شیخان با بیان این‌که در 9 ماهه امسال 56 میلیون و 850 هزار تن کلینکر تولید شده است، گفت: طی این مدت چهار میلیون و 500 هزار تن کلینکر از ایران صادر شده است.

وی بخش اعظم صادرات سیمان و کلینکر را به کشور‌های عراق، افغانستان، ترکمنستان، خلیج فارس و CIS، مصر عنوان و اظهار کرد: مجموع صادرات سیمان و کلینکر در 9 ماه اخیر 14 میلیون و 500 هزار تن برآورد شده است.

دبیر انجمن صنفی کارفرمایان صنعت سیمان با بیان این‌که تلاش می کنیم بازار‌های متقاضی را افزایش دهیم، گفت: در حال حاضر با مازاد کلینکر روبرو هستیم.

شیخان با بیان این‌که در بخش سیمان شش درصد کاهش تقاضا وجود دارد، اظهار کرد: این امر به دلیل رکود اقتصادی و کاهش ساخت‌وساز اتفاق افتاده است.
نام
پست الکترونیکی   الزامی (منتشر نخواهد شد)
وب سایت   اختیاری

نظر شما
 
   
يكشنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۳
بازدید : ۵۳۵
نظرات
۰ نظر
گروه شرکتهای پاریز

گروه شرکت‌های «پاریز» متشکل از شرکت‌های پاریز شرق و پاریز ابنیه با طراحی، اجرا و نظارت پروژه‌های بلند مرتبه لوکس با کاربردهای گوناگون اقامتی، تجاری و اداری توانسته گام‌های ارزشمندی در صنعت ساختمان بردارد. این مجموعه‌ها تحت عنوان شرکت «آرمیتــــاژ»، گروهی از مدیران مجرب، مهندسان کارآزموده و پرسنل متعهد را درکنار هم آوردند تا در قالب گروهی پیشرو در معماری به‌روز، کارآمد و متناسب با ویژگی‌های بومی و اجتماعی، سازنده بناهایی در خور شأن شهر مشهد و ساکنان و بازدیدکنندگان آن باشند. مجتمع‌های مسکونی هاشمیه، تجاری اقامتی طبرسی، مسکونی رز و تجاری اداری گلشن از پروژه‌های اجرا شده توسط این شرکت به‌شمار می‌رود.

 

امکانات
آخرین پروژه ها
اطلاعات تماس
آدرس شرکت : مشهد - نبش وکیل آباد 12 - ساختمان پاریزشرق
تلفن دفتر مرکزی : 051-38075
تلفن دفتر فروش : 051-38075
سامانه پیامک : 30006215
پست الکترونیکی : info@parizgroup.ir
فرم ارتباط با ما
 
Back to Top