به نقل از روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان خوزستان ، فرخ حاج شیخ الاسلامی ضمن بیان مطلب فوق اظهار داشت: گشایش در پرونده هسته ای ایران و توافقات سویس، بازار مسکن را همچون سایر بازارهای اقتصادی حساس، به زودی تحت‌تاثیر قرار خواهد داد.

وی با بیان اینکه توافق‌هسته‌ای نوعی محرک پرقدرت برای پایان‌دادن به رکود بازارمسکن در دو سال گذشته است تصریح کرد: ایجاد رونق اقتصادی به واسطه کاهش فشار تحریم ها می تواند به مثبت شدن رشد اقتصادی کمک کند و قطعا به دلیل نقش مهم و قابل توجه مسکن در اقتصاد خانوار، می توان امید داشت که این بخش وضعیت بهتری نسبت به گذشته پیدا کند.

رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان خوزستان اضافه کرد: البته این تاثیر به صورت آنی خود را نشان نمی دهد و پیش بینی می شود این اتفاق مثبت سیاسی و اقتصادی از اوایل سال آینده، همزمان با افزایش تولید مسکن، رونق واقعی و پایداری در معاملات خرید و فروش هم واقع شود.

وی در پایان خاطر نشان کرد: البته در این میان دولت با ایجاد محرک و یاری، بخش خصوصی در بخش مسکن می تواند دو هدف اساسی خود در بخش مسکن و اشتغال را دنبال کند.

 
نام
پست الکترونیکی   الزامی (منتشر نخواهد شد)
وب سایت   اختیاری

نظر شما
 
   
چهار شنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۴
بازدید : ۵۱۹
نظرات
۰ نظر
گروه شرکتهای پاریز

گروه شرکت‌های «پاریز» متشکل از شرکت‌های پاریز شرق و پاریز ابنیه با طراحی، اجرا و نظارت پروژه‌های بلند مرتبه لوکس با کاربردهای گوناگون اقامتی، تجاری و اداری توانسته گام‌های ارزشمندی در صنعت ساختمان بردارد. این مجموعه‌ها تحت عنوان شرکت «آرمیتــــاژ»، گروهی از مدیران مجرب، مهندسان کارآزموده و پرسنل متعهد را درکنار هم آوردند تا در قالب گروهی پیشرو در معماری به‌روز، کارآمد و متناسب با ویژگی‌های بومی و اجتماعی، سازنده بناهایی در خور شأن شهر مشهد و ساکنان و بازدیدکنندگان آن باشند. مجتمع‌های مسکونی هاشمیه، تجاری اقامتی طبرسی، مسکونی رز و تجاری اداری گلشن از پروژه‌های اجرا شده توسط این شرکت به‌شمار می‌رود.

 

امکانات
آخرین پروژه ها
اطلاعات تماس
آدرس شرکت : مشهد - نبش وکیل آباد 12 - ساختمان پاریزشرق
تلفن دفتر مرکزی : 051-38075
تلفن دفتر فروش : 051-38075
سامانه پیامک : 30006215
پست الکترونیکی : info@parizgroup.ir
فرم ارتباط با ما
 
Back to Top