آقای مهندس ربانی مدیر پروژه برج اداری تجاری گلشن آرمیتاژ در مراسمی که با حضور کارگران و مهندسان عالی رتبه برج و در محل پروژه گلشن انجام شد، با اشاره به تاریخچه انتخاب روز کارگر گفت: برای ساعت کاری و حق و حقوق شما خون‌های زیادی ریخته شده و به پاس تقدیر از آن تلاش‌ها است که ما 11 اردیبهشت را به نام شما جشن می‌گیریم.
مهندس ربانی تصویب 8 ساعت کاری را امری مهم در تاریخ کار و کارگری دانست و خاطر نشان کرد: این شما هستید که با شناخت حق و حقوق خود می‌توانید سختی‌های کار را برای خود هموار و برای کارفرمایان خود مفید باشید.
وی در خاتمه از کلیه کارگران این پروژه عظیم تقدیر به عمل آورد

.

 

 

 
نام
پست الکترونیکی   الزامی (منتشر نخواهد شد)
وب سایت   اختیاری

نظر شما
 
   
يكشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۴
بازدید : ۴۹۳
نظرات
۰ نظر
گروه شرکتهای پاریز

گروه شرکت‌های «پاریز» متشکل از شرکت‌های پاریز شرق و پاریز ابنیه با طراحی، اجرا و نظارت پروژه‌های بلند مرتبه لوکس با کاربردهای گوناگون اقامتی، تجاری و اداری توانسته گام‌های ارزشمندی در صنعت ساختمان بردارد. این مجموعه‌ها تحت عنوان شرکت «آرمیتــــاژ»، گروهی از مدیران مجرب، مهندسان کارآزموده و پرسنل متعهد را درکنار هم آوردند تا در قالب گروهی پیشرو در معماری به‌روز، کارآمد و متناسب با ویژگی‌های بومی و اجتماعی، سازنده بناهایی در خور شأن شهر مشهد و ساکنان و بازدیدکنندگان آن باشند. مجتمع‌های مسکونی هاشمیه، تجاری اقامتی طبرسی، مسکونی رز و تجاری اداری گلشن از پروژه‌های اجرا شده توسط این شرکت به‌شمار می‌رود.

 

امکانات
آخرین پروژه ها
اطلاعات تماس
آدرس شرکت : مشهد - نبش وکیل آباد 12 - ساختمان پاریزشرق
تلفن دفتر مرکزی : 051-38075
تلفن دفتر فروش : 051-38075
سامانه پیامک : 30006215
پست الکترونیکی : info@parizgroup.ir
فرم ارتباط با ما
 
Back to Top