در این همایش که با حضور اساتید و دانشجویان، میهمانان و صاحب نظران رشته معماری در سالن همایش‌های دانشگاه آزاد اسلامی مشهد برگزار شد، دکترراضیه رضا زاده متخصص طراحی شهری و عضو هیات علمی دانشگاه تهران، دکتر علیرضا رضوانی عضو هیات علمی گروه معماری دانشگاه آزاد اسلامی مشهد و دکتر ناصر محسنی به بیان مطالبی در حوزه معماری و طراحی شهری پرداختند.

در این همایش از مهندس شهرام حدادی به عنوان یکی از معماران شاخص شهر مشهد تقدیر به عمل آمد.

گفتنی است مهندس شهرام حدادی تا کنون پروژه های مختلفی از جمله برج اداری تجاری آرمیتاژ گلشن ، مجتمع تجاری اقامتی آرمیتاژ طبرسی،  برج مسکونی باران 1، برج مسکونی الیزه و تعداد قابل توجهی از برج های لوکس شهر مشهد را طراحی نموده اند.

 
نام
پست الکترونیکی   الزامی (منتشر نخواهد شد)
وب سایت   اختیاری

نظر شما
 
   
يكشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۴
بازدید : ۶۰۵
نظرات
۰ نظر
گروه شرکتهای پاریز

گروه شرکت‌های «پاریز» متشکل از شرکت‌های پاریز شرق و پاریز ابنیه با طراحی، اجرا و نظارت پروژه‌های بلند مرتبه لوکس با کاربردهای گوناگون اقامتی، تجاری و اداری توانسته گام‌های ارزشمندی در صنعت ساختمان بردارد. این مجموعه‌ها تحت عنوان شرکت «آرمیتــــاژ»، گروهی از مدیران مجرب، مهندسان کارآزموده و پرسنل متعهد را درکنار هم آوردند تا در قالب گروهی پیشرو در معماری به‌روز، کارآمد و متناسب با ویژگی‌های بومی و اجتماعی، سازنده بناهایی در خور شأن شهر مشهد و ساکنان و بازدیدکنندگان آن باشند. مجتمع‌های مسکونی هاشمیه، تجاری اقامتی طبرسی، مسکونی رز و تجاری اداری گلشن از پروژه‌های اجرا شده توسط این شرکت به‌شمار می‌رود.

 

امکانات
آخرین پروژه ها
اطلاعات تماس
آدرس شرکت : مشهد - نبش وکیل آباد 12 - ساختمان پاریزشرق
تلفن دفتر مرکزی : 051-38075
تلفن دفتر فروش : 051-38075
سامانه پیامک : 30006215
پست الکترونیکی : info@parizgroup.ir
فرم ارتباط با ما
 
Back to Top