رویکردهای بسیاری وجود دارد تا یک اداره از دید کارمندانش جذاب به نظر برسد. برخی از ادارات از تجهیزات ورزشی برای کاهش استرس و تعادل فشار خون افراد استفاده می‌کنند. بعضی دیگر نیز مجهز به سالن‌های ورزشی هستند. در این‌صورت است که کارمندان ادارات مشتاق می‌شوند خلاقیت بیشتری به نمایش بگذارند.
بعضی از رویکردهای طراحی داخلی موجود در ادارات، با طراحی و دکوراسیون داخلی خانه‌ها ادغام می‌شوند و عده‌ای تنها شامل محیط کار هستند. به همین دلیل است که گاهی اوقات ادارات مانند محیط خانه به نظر می‌رسند.

 

 
نام
پست الکترونیکی   الزامی (منتشر نخواهد شد)
وب سایت   اختیاری

نظر شما
 
   
شنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴
بازدید : ۵۱۷
نظرات
۰ نظر
گروه شرکتهای پاریز

گروه شرکت‌های «پاریز» متشکل از شرکت‌های پاریز شرق و پاریز ابنیه با طراحی، اجرا و نظارت پروژه‌های بلند مرتبه لوکس با کاربردهای گوناگون اقامتی، تجاری و اداری توانسته گام‌های ارزشمندی در صنعت ساختمان بردارد. این مجموعه‌ها تحت عنوان شرکت «آرمیتــــاژ»، گروهی از مدیران مجرب، مهندسان کارآزموده و پرسنل متعهد را درکنار هم آوردند تا در قالب گروهی پیشرو در معماری به‌روز، کارآمد و متناسب با ویژگی‌های بومی و اجتماعی، سازنده بناهایی در خور شأن شهر مشهد و ساکنان و بازدیدکنندگان آن باشند. مجتمع‌های مسکونی هاشمیه، تجاری اقامتی طبرسی، مسکونی رز و تجاری اداری گلشن از پروژه‌های اجرا شده توسط این شرکت به‌شمار می‌رود.

 

امکانات
آخرین پروژه ها
اطلاعات تماس
آدرس شرکت : مشهد - نبش وکیل آباد 12 - ساختمان پاریزشرق
تلفن دفتر مرکزی : 051-38075
تلفن دفتر فروش : 051-38075
سامانه پیامک : 30006215
پست الکترونیکی : info@parizgroup.ir
فرم ارتباط با ما
 
Back to Top