معاون فنی و عمران سازمان نظام مهندسی تاکید کرد: در صورت حضور مستمر مهندسین امکان رعایت قوانین مقررات ملی ساختمان ها در روند ساخت و ساز ها بوجود می آید در غیر اینصورت فقط شاهد یک دور باطل در این زمینه هستیم.

به گزارش مرکز خبری اقتصاد ایران (اکوسنتر)، رضا حیدریون معاون فنی و عمران سازمان نظام مهندسی استان تهران درباره‌ رعایت قانون مقررات ملی ساختمان درروند ساخت و سازها اظهار کرد: نظارت عالیه برعهده وزارت راه و شهرسازی است و سازمان نظام مهندسی یک نظارت کلی بر کلیه موارد دارد که بر مبنای اجرایی‌شدن روال ماده 33 است.

وی افزود: بسیاری از موارد مقررات ملی ساختمان به ویژه در شهر تهران اجرایی نشده است و مبحث 19 که بسیار مهم است نیز به همین شکل بوده است.

حیدریون با بیان این‌که این مباحث زمانی می‌تواند اجرایی شود که مهندسین در پروژه‌ها حضور داشته باشند تصریح کرد: در این صورت فقط می‌توان بحث‌های کیفیت را مطالبه کرد.

وی تاکید کرد: مباحث زیادی از مقررات ملی ساختمان به صورت درست اجرایی نمی‌شود و شاهد یک دور باطل در این زمینه هست.
نام
پست الکترونیکی   الزامی (منتشر نخواهد شد)
وب سایت   اختیاری

نظر شما
 
   
چهار شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۴
بازدید : ۵۱۷
نظرات
۰ نظر
گروه شرکتهای پاریز

گروه شرکت‌های «پاریز» متشکل از شرکت‌های پاریز شرق و پاریز ابنیه با طراحی، اجرا و نظارت پروژه‌های بلند مرتبه لوکس با کاربردهای گوناگون اقامتی، تجاری و اداری توانسته گام‌های ارزشمندی در صنعت ساختمان بردارد. این مجموعه‌ها تحت عنوان شرکت «آرمیتــــاژ»، گروهی از مدیران مجرب، مهندسان کارآزموده و پرسنل متعهد را درکنار هم آوردند تا در قالب گروهی پیشرو در معماری به‌روز، کارآمد و متناسب با ویژگی‌های بومی و اجتماعی، سازنده بناهایی در خور شأن شهر مشهد و ساکنان و بازدیدکنندگان آن باشند. مجتمع‌های مسکونی هاشمیه، تجاری اقامتی طبرسی، مسکونی رز و تجاری اداری گلشن از پروژه‌های اجرا شده توسط این شرکت به‌شمار می‌رود.

 

امکانات
آخرین پروژه ها
اطلاعات تماس
آدرس شرکت : مشهد - نبش وکیل آباد 12 - ساختمان پاریزشرق
تلفن دفتر مرکزی : 051-38075
تلفن دفتر فروش : 051-38075
سامانه پیامک : 30006215
پست الکترونیکی : info@parizgroup.ir
فرم ارتباط با ما
 
Back to Top