بانک مسکن از موافقت اصولی سازمان بورس و اوراق بهادار با تأسیس صندوق سرمایه‌گذاری زمین و ساختمان مسکن خبر داد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، موضوع فعالیت صندوق، جمع‌آوری وجوه متقاضیان سرمایه‌گذاری در صندوق، ساخت پروژه ساختمانی، پیش‌فروش واحدهای ساختمانی پروژه و در‌‌‌نهایت تقسیم عواید ناشی از این فعالیت بین سرمایه‌گذاران است.

معزی مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری مسکن در این‌باره گفت: در صندوق‌های سرمایه‌گذاری زمین و ساختمان، سرمایه‌گذاران با توجه به‌میزان واحدهای سرمایه‌گذاری خریداری‌شده در پروژه شریک خواهند بود.

وی افزود: پذیره‌نویسی این صندوق‌‌ها در بازار سرمایه موجب می‌شود منابع مالی پروژه‌‌ها در زمان مناسب به پروژه‌ها تزریق شود. البته ساختار این صندوق‌ها به‌گونه‌ای تعریف و طراحی شده‌ است که ارکان نظارتی مختلفی بر اجرا و رویدادهای مالی پروژه نظارت می‌کنند تا پروژه طبق زمان‌بندی تعیین‌شده اجرا و تکمیل شود.

به گفته وی، در این صندوق شرکت گروه سرمایه‌گذاری مسکن به‌عنوان مدیر صندوق وظیفه ثبت و تأسیس صندوق را بر عهده داشته و تلاش می‌شود در حداقل زمان نسبت به پذیره‌نویسی این صندوق در بازار سرمایه اقدام شود.
نام
پست الکترونیکی   الزامی (منتشر نخواهد شد)
وب سایت   اختیاری

نظر شما
 
   
چهار شنبه ۰۶ خرداد ۱۳۹۴
بازدید : ۴۳۰
نظرات
۰ نظر
گروه شرکتهای پاریز

گروه شرکت‌های «پاریز» متشکل از شرکت‌های پاریز شرق و پاریز ابنیه با طراحی، اجرا و نظارت پروژه‌های بلند مرتبه لوکس با کاربردهای گوناگون اقامتی، تجاری و اداری توانسته گام‌های ارزشمندی در صنعت ساختمان بردارد. این مجموعه‌ها تحت عنوان شرکت «آرمیتــــاژ»، گروهی از مدیران مجرب، مهندسان کارآزموده و پرسنل متعهد را درکنار هم آوردند تا در قالب گروهی پیشرو در معماری به‌روز، کارآمد و متناسب با ویژگی‌های بومی و اجتماعی، سازنده بناهایی در خور شأن شهر مشهد و ساکنان و بازدیدکنندگان آن باشند. مجتمع‌های مسکونی هاشمیه، تجاری اقامتی طبرسی، مسکونی رز و تجاری اداری گلشن از پروژه‌های اجرا شده توسط این شرکت به‌شمار می‌رود.

 

امکانات
آخرین پروژه ها
اطلاعات تماس
آدرس شرکت : مشهد - نبش وکیل آباد 12 - ساختمان پاریزشرق
تلفن دفتر مرکزی : 051-38075
تلفن دفتر فروش : 051-38075
سامانه پیامک : 30006215
پست الکترونیکی : info@parizgroup.ir
فرم ارتباط با ما
 
Back to Top