رئیس گروه تحقیقات و تعلیمات حفاظت فنی و بهداشت کار شمال شرق کشور گفت: با روندکاری آرمیتاژ، امیدداریم بتوانیم این پروژه را به‌عنوان یک پروژه ایمن و اثرگذار در حوزه ایمنی ساختمان معرفی کنیم.

به گزارش روابط عمومی آرمیتاژ، کول آبادی در حاشیه بازدید فراگیران دوره تخصصی، «ایمنی در عملیات ساختمانی» از پروژه آرمیتاژ گلشن با تاکید بر اهمیت بحث ایمنی در ساختمان‌سازی اظهار کرد: با توجه به آمار حوادث ساختمانی در طی سال‌های اخیر، مرکز تحقیقات و تعلیمات حفاظت فنی و بهداشت کار شمال شرق کشور، بحث ایمنی را به‌عنوان یکی از مهم‌ترین اهداف خود برای آموزش در نظر گرفته است.

وی ادامه داد: در طی سال گذشته، بالغ‌بر 350 دوره آموزشی در این خصوص برگزار کرده‌ایم که بخش عمده‌ای از آن‌ها دوره‌های تخصصی «ایمنی در ساختمان» و «ایمنی تعیین صلاحیت پیمانکاران» بوده‌است؛ چرا که به‌لحاظ آمار و ارقام بیش از 88 درصد از حوادث به عامل انسانی و رفتارهای انسانی چه در حوزه کارگری و چه در حوزه مدیریتی برمی‌گردد.

رئیس گروه تحقیقات و تعلیمات حفاظت فنی و بهداشت کار شمال شرق کشور، سرمایه‌گذاری در حوزه آموزش به‌ویژه برای نیروهای انسانی که در پروژه‌های ساختمانی بزرگ فعالیت می‌کنند را گامی موثر در کاهش حوادث ساختمانی برشمرد و افزود: به‌طور قطع برای رسیدن به این منظور در کنار ارائه مباحث تئوری در حوزه ایمنی، بازدید از پروژه‌ای که تا حد کامل توانسته در حوزه‌های عملیاتی و کارگاهی و رعایت الزامات آیین‌نامه‌ها و استانداردها موفق عمل کند، اثر گذاری بهتری خواهد داشت.

کول آبادی ادامه داد: پروژه آرمیتاژ در کنار موفقیت‌های خود به‌عنوان پروژه بلند ساختمانی در سطح مشهد، توانسته در روند فعالیت خود به‌خصوص امسال و سال گذشته با اقدامات خوبی که در حوزه HSE، انجام داده در حوزه ایمنی بسیار موفق عمل کند.

وی تاکید کرد: این پروژه با اقدامات موثری که در حوزه، حفاظ گذاری‌ها، نظارت برسازه‌های ایمنی، سرپوش‌های حفاظتی و به‌ویژه بحث وسایل حفاظتی که شخصا در بازدید خودم مشاهده کردم انجام داده، توانسته است به جایگاهی دست یابد که به‌‌عنوان یک الگوی خوب و ایمن در آموزش‌های کارگاهی و عملیاتی مورد استفاده قرار گیرد.

کول آبادی در خاتمه اظهار کرد: امید داریم این روند برای این پروژه ادامه داشته باشد و ما بتوانیم آرمیتاژ را جزء پروژه‌های ایمن و اثرگذار در حوزه ایمنی در استان معرفی کنیم.
نام
پست الکترونیکی   الزامی (منتشر نخواهد شد)
وب سایت   اختیاری

نظر شما
 
   
پنج شنبه ۰۷ خرداد ۱۳۹۴
بازدید : ۴۷۳
نظرات
۰ نظر
گروه شرکتهای پاریز

گروه شرکت‌های «پاریز» متشکل از شرکت‌های پاریز شرق و پاریز ابنیه با طراحی، اجرا و نظارت پروژه‌های بلند مرتبه لوکس با کاربردهای گوناگون اقامتی، تجاری و اداری توانسته گام‌های ارزشمندی در صنعت ساختمان بردارد. این مجموعه‌ها تحت عنوان شرکت «آرمیتــــاژ»، گروهی از مدیران مجرب، مهندسان کارآزموده و پرسنل متعهد را درکنار هم آوردند تا در قالب گروهی پیشرو در معماری به‌روز، کارآمد و متناسب با ویژگی‌های بومی و اجتماعی، سازنده بناهایی در خور شأن شهر مشهد و ساکنان و بازدیدکنندگان آن باشند. مجتمع‌های مسکونی هاشمیه، تجاری اقامتی طبرسی، مسکونی رز و تجاری اداری گلشن از پروژه‌های اجرا شده توسط این شرکت به‌شمار می‌رود.

 

امکانات
آخرین پروژه ها
اطلاعات تماس
آدرس شرکت : مشهد - نبش وکیل آباد 12 - ساختمان پاریزشرق
تلفن دفتر مرکزی : 051-38075
تلفن دفتر فروش : 051-38075
سامانه پیامک : 30006215
پست الکترونیکی : info@parizgroup.ir
فرم ارتباط با ما
 
Back to Top