نخستین نمایشگاه صنعت ساختمان صبح امروز با حضور معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی در محل دائمی برگزاری نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران افتتاح شد.

به گزارش مرکز خبری اقتصاد ایران (اکوسنتر)، نخستین نمایشگاه بین‌المللی ساختمان صبح امروز دوشنبه ۱۸ خرداد با حضور حامد مظاهریان معاون امور مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی افتتاح شد.

این نمایشگاه که از امروز دوشنبه آغاز شده و تا ۲۱ خرداد در سالن شماره هفت محل دائمی برگزاری نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران ادامه دارد، نخستین نمایشگاه ساختمان در کشور است که همه شرکت‌کنندگان در آن شرکت‌های خارجی هستند.

در این نمایشگاه بیش از ۱۰۰ شرکت از ۱۶ کشور اروپایی و آسیایی شامل آلمان، ایتالیا، فرانسه، رومانی، روسیه، اسپانیا، استرالیا، بلژیک، امارات متحده عربی، چین، کره‌جنوبی، ترکیه، اتریش، جمهوری چک، لوکزامبورگ و هند حاضر شده‌اند.

این نمایشگاه با نام "پروژه ایران" به معرفی ظرفیت‌های سرمایه‌گذاری در صنعت ساختمان ایران ویژه سرمایه‌گذاران خارجی می‌پردازد.

در این نمایشگاه تخصصی، مصالح و تجهیزات ساختمانی و تکنولوژی محیط زیست ارائه می‌شود. همچنین جدیدترین محصولات ساخت و ساز شهری، تونل سازی، سد سازی، تجهیزات نیروگاهی، تجهیزات حفاظت از محیط زیست، تجهیزات نفت و گاز، تجهیزات سرمایش و گرمایش محیط و ماشین الات ساختمانی عرضه شده است.

 
نام
پست الکترونیکی   الزامی (منتشر نخواهد شد)
وب سایت   اختیاری

نظر شما
 
   
دوشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۴
بازدید : ۴۵۰
نظرات
۰ نظر
گروه شرکتهای پاریز

گروه شرکت‌های «پاریز» متشکل از شرکت‌های پاریز شرق و پاریز ابنیه با طراحی، اجرا و نظارت پروژه‌های بلند مرتبه لوکس با کاربردهای گوناگون اقامتی، تجاری و اداری توانسته گام‌های ارزشمندی در صنعت ساختمان بردارد. این مجموعه‌ها تحت عنوان شرکت «آرمیتــــاژ»، گروهی از مدیران مجرب، مهندسان کارآزموده و پرسنل متعهد را درکنار هم آوردند تا در قالب گروهی پیشرو در معماری به‌روز، کارآمد و متناسب با ویژگی‌های بومی و اجتماعی، سازنده بناهایی در خور شأن شهر مشهد و ساکنان و بازدیدکنندگان آن باشند. مجتمع‌های مسکونی هاشمیه، تجاری اقامتی طبرسی، مسکونی رز و تجاری اداری گلشن از پروژه‌های اجرا شده توسط این شرکت به‌شمار می‌رود.

 

امکانات
آخرین پروژه ها
اطلاعات تماس
آدرس شرکت : مشهد - نبش وکیل آباد 12 - ساختمان پاریزشرق
تلفن دفتر مرکزی : 051-38075
تلفن دفتر فروش : 051-38075
سامانه پیامک : 30006215
پست الکترونیکی : info@parizgroup.ir
فرم ارتباط با ما
 
Back to Top