معاون ‌دادگستری استان خراسان رضوی گفت: فرآیند رسیدگی به تخلفات ساختمانی در دادگاه‌های خراسان رضوی در همایش ساخت و سازهای غیر مجاز شهری بررسی می‌شود.

به گزارش مرکز خبری اقتصاد ایران (اکوسنتر)، سیدامیرمرتضوی ظهر امروز در نشست خبری همایش ساخت و سازهای غیر مجاز شهری «چالش ها و راه کارها» با اشاره به اینکه ساخت و سازهای غیر مجاز در شهر مشهد مشکلات بسیار زیادی را به وجود آورده است اظهار داشت: متاسفانه رویه واحدی در این زمینه وجود ندارد و امیدواریم این همایش بتواند مشکلات موجود را حل کند.

وی به برخی از دلایل عدم موفقیت این حوزه اشاره کرد و گفت: در این زمینه کمتر به وحدت رویه رسیده‌ایم و متاسفانه برنامه‌های منسجمی در حوزه آسیب‌شناسی انجام نشده است.

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان خراسان رضوی گفت: برخی اوقات خود مسئولان زمینه شکل‌گیری جرم را در جامعه فراهم می‌کنند و این یکی دیگر از موضوعاتی است که باید به صورت دقیق مورد تحلیل و بررسی قرار بگیرد.

مرتضوی ادامه داد: فرآیند رسیدگی به تخلفات ساختمانی در دادگاه ها در این همایش بررسی می‌شود و قطعاً راهکارهای این همایش می‌تواند به عنوان یک مسیر مشخص تبیین شود.

وی به حضور برخی از قضات دیوان عدالت اداری در این همایش اشاره کرد و گفت: قطعاً یکی از رویکردهای این همایش آسیب شناسی ماده 100 شهرداری مشهد است چراکه این قانون قدمت بسیار زیادی دارد و باید در این زمینه قوانین را به‌روز کنیم.

مرتضوی اتخاذ یک رویه واحد در حوزه رسیدگی به آرا، اجرای دقیق قوانین موجود، افزایش تعامل عقلانی بین دستگاه‌ها و سازمان‌های مختلف را از اهداف اصلی برگزاری این همایش دانست و ویژگی اصلی این همایش را آسیب شناسی و فعالیت‌های پژوهشی گسترده و اراده و عزم جدی در حوزه برخورد با متخلفین عنوان کرد.
نام
پست الکترونیکی   الزامی (منتشر نخواهد شد)
وب سایت   اختیاری

نظر شما
 
   
چهار شنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۴
بازدید : ۴۰۱
نظرات
۰ نظر
گروه شرکتهای پاریز

گروه شرکت‌های «پاریز» متشکل از شرکت‌های پاریز شرق و پاریز ابنیه با طراحی، اجرا و نظارت پروژه‌های بلند مرتبه لوکس با کاربردهای گوناگون اقامتی، تجاری و اداری توانسته گام‌های ارزشمندی در صنعت ساختمان بردارد. این مجموعه‌ها تحت عنوان شرکت «آرمیتــــاژ»، گروهی از مدیران مجرب، مهندسان کارآزموده و پرسنل متعهد را درکنار هم آوردند تا در قالب گروهی پیشرو در معماری به‌روز، کارآمد و متناسب با ویژگی‌های بومی و اجتماعی، سازنده بناهایی در خور شأن شهر مشهد و ساکنان و بازدیدکنندگان آن باشند. مجتمع‌های مسکونی هاشمیه، تجاری اقامتی طبرسی، مسکونی رز و تجاری اداری گلشن از پروژه‌های اجرا شده توسط این شرکت به‌شمار می‌رود.

 

امکانات
آخرین پروژه ها
اطلاعات تماس
آدرس شرکت : مشهد - نبش وکیل آباد 12 - ساختمان پاریزشرق
تلفن دفتر مرکزی : 051-38075
تلفن دفتر فروش : 051-38075
سامانه پیامک : 30006215
پست الکترونیکی : info@parizgroup.ir
فرم ارتباط با ما
 
Back to Top