ایرنا: معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: تحریم‌ها در اقتصاد کشور اثرگذار بوده اما موانع داخلی بیشترین مشکلات را در راه اقتصاد ایران ایجاد کرده است.

مجتبی خسرو تاج دوشنبه شب در برنامه گفت وگوی ویژه خبری با عنوان «تاثیر تحریم‌ها در اقتصاد ایران و بهبود اقتصاد و کسب کار در کشور» افزود: در سال‌های اخیر اقتصاد ایران نشان داده که با مدیریت درست می‌تواند بر مشکلات و تحریم‌ها فائق آید و در عمل رشد منفی اقتصادی کشور را متوقف و رشد مثبت را در دستور کار خود قرار دهد.

خسرو تاج با بیان اینکه اقتصاد مقاومتی الگوی مناسبی برای رشد و توسعه اقتصادی است، افزود: باید با ایجاد زمینه‌های لازم برای رشد اقتصادی، از ایرانیان مقیم خارج نیز برای بهبود اقتصاد کشور بهره برد. همچنین حمیدرضا فولادگر، نماینده مجلس شورای اسلامی و رئیس کمیسیون حمایت از تولید با بیان اینکه قوانین دست و پاگیر و موانع در کشور باعث کاهش سرمایه‌گذاری شده است، افزود: تحریم‌ها حدود 20 تا 30درصد در وضعیت اقتصادی کشور موثرند، اما در صورتی که منابع اقتصادی به درستی مدیریت شود ایران می‌تواند با تکیه به منابع داخلی از وضعیت کنونی خارج شود.
نام
پست الکترونیکی   الزامی (منتشر نخواهد شد)
وب سایت   اختیاری

نظر شما
 
   
چهار شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۴
بازدید : ۴۸۵
نظرات
۰ نظر
گروه شرکتهای پاریز

گروه شرکت‌های «پاریز» متشکل از شرکت‌های پاریز شرق و پاریز ابنیه با طراحی، اجرا و نظارت پروژه‌های بلند مرتبه لوکس با کاربردهای گوناگون اقامتی، تجاری و اداری توانسته گام‌های ارزشمندی در صنعت ساختمان بردارد. این مجموعه‌ها تحت عنوان شرکت «آرمیتــــاژ»، گروهی از مدیران مجرب، مهندسان کارآزموده و پرسنل متعهد را درکنار هم آوردند تا در قالب گروهی پیشرو در معماری به‌روز، کارآمد و متناسب با ویژگی‌های بومی و اجتماعی، سازنده بناهایی در خور شأن شهر مشهد و ساکنان و بازدیدکنندگان آن باشند. مجتمع‌های مسکونی هاشمیه، تجاری اقامتی طبرسی، مسکونی رز و تجاری اداری گلشن از پروژه‌های اجرا شده توسط این شرکت به‌شمار می‌رود.

 

امکانات
آخرین پروژه ها
اطلاعات تماس
آدرس شرکت : مشهد - نبش وکیل آباد 12 - ساختمان پاریزشرق
تلفن دفتر مرکزی : 051-38075
تلفن دفتر فروش : 051-38075
سامانه پیامک : 30006215
پست الکترونیکی : info@parizgroup.ir
فرم ارتباط با ما
 
Back to Top