در بازدید مدیران شهری و شهرداری از پل عابر پیاده پروژه آرمیتاژ گلشن، اجرا و ساخت این پل در ارتفاع 12 متری از سطح زمین تصویب شد.

به گزارش روابط عمومی گروه شرکت‌های پاریز، در این بازدید که صبح امروز، 25 مرداد ماه انجام شد، دکتر «رشید صحابی» مدیر سرمایه گذاری و مشارکت‌های اقتصادی، دکتر «عارف‌پور» شهردار منطقه 9 شهرداری مشهد، مهندس «حسين طاهري‌پور» مدير طراحي و بهسازي شهري معاونت شهرسازي و معماري شهرداري مشهد، مهندس «ضیاء» از سازمان ترافیک و جمعی دیگر از مسئولین شهری حضور داشتند.

در ادامه این بازدید از سوی مدیران شهری مقرر شد این پل در ارتفاع 12 متری از سطح زمین و با عرض 4 متر ساخته شود.
نام
پست الکترونیکی   الزامی (منتشر نخواهد شد)
وب سایت   اختیاری

نظر شما
 
   
يكشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۴
بازدید : ۵۰۵
نظرات
۰ نظر
گروه شرکتهای پاریز

گروه شرکت‌های «پاریز» متشکل از شرکت‌های پاریز شرق و پاریز ابنیه با طراحی، اجرا و نظارت پروژه‌های بلند مرتبه لوکس با کاربردهای گوناگون اقامتی، تجاری و اداری توانسته گام‌های ارزشمندی در صنعت ساختمان بردارد. این مجموعه‌ها تحت عنوان شرکت «آرمیتــــاژ»، گروهی از مدیران مجرب، مهندسان کارآزموده و پرسنل متعهد را درکنار هم آوردند تا در قالب گروهی پیشرو در معماری به‌روز، کارآمد و متناسب با ویژگی‌های بومی و اجتماعی، سازنده بناهایی در خور شأن شهر مشهد و ساکنان و بازدیدکنندگان آن باشند. مجتمع‌های مسکونی هاشمیه، تجاری اقامتی طبرسی، مسکونی رز و تجاری اداری گلشن از پروژه‌های اجرا شده توسط این شرکت به‌شمار می‌رود.

 

امکانات
آخرین پروژه ها
اطلاعات تماس
آدرس شرکت : مشهد - نبش وکیل آباد 12 - ساختمان پاریزشرق
تلفن دفتر مرکزی : 051-38075
تلفن دفتر فروش : 051-38075
سامانه پیامک : 30006215
پست الکترونیکی : info@parizgroup.ir
فرم ارتباط با ما
 
Back to Top