با اعلام تعداد 127 رای و قانونی شدن حدنصاب حاضرین، انتخابات هیئت مدیره مجتمع تجاری آرمیتاژ طبرسی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی گروه شرکت‌های پاریز، جمعه صبح مورخ 6/6/94 مالکین مجتمع تجاری آرمیتاژ طبرسی در محل هتل آبان گردهم آمدند تا در خصوص انتخاب اعضای هیئت مدیره و بازرس مجتمع نتیجه‌گیری کنند.

در ابتدای گزارش اقدامات و فعالیت‌های تبلیغاتی و همچنین هزینه‌های مالی که توسط شرکت مهرگان سازه پاریزشرق و آرمیتاژ انجام شده بود به استماع حاضرین رسید و سپس افرادی که جهت عضویت در هیئت مدیره کاندید شده بودند به معرفی خود و برنامه‌هایشان پرداختند و در نهایت اعضای هیئت مدیره و بازرسین با رای حاضرین و نمایندگان قانونی آن ها مشخص شدند.

اسامی اعضای هیئت مدیره

آقای دکتر غلامرضا خدیوی

آقای احسان جاودانی

آقای  حاج حسین پوررضایی

آقای محمدرضا جلالی پور

آقای محمد سلمانیان

 

اعضای بازرس

آقای علی فقیهی

نام
پست الکترونیکی   الزامی (منتشر نخواهد شد)
وب سایت   اختیاری

نظر شما
 
   
شنبه ۰۷ شهریور ۱۳۹۴
بازدید : ۵۶۹
نظرات
۰ نظر
گروه شرکتهای پاریز

گروه شرکت‌های «پاریز» متشکل از شرکت‌های پاریز شرق و پاریز ابنیه با طراحی، اجرا و نظارت پروژه‌های بلند مرتبه لوکس با کاربردهای گوناگون اقامتی، تجاری و اداری توانسته گام‌های ارزشمندی در صنعت ساختمان بردارد. این مجموعه‌ها تحت عنوان شرکت «آرمیتــــاژ»، گروهی از مدیران مجرب، مهندسان کارآزموده و پرسنل متعهد را درکنار هم آوردند تا در قالب گروهی پیشرو در معماری به‌روز، کارآمد و متناسب با ویژگی‌های بومی و اجتماعی، سازنده بناهایی در خور شأن شهر مشهد و ساکنان و بازدیدکنندگان آن باشند. مجتمع‌های مسکونی هاشمیه، تجاری اقامتی طبرسی، مسکونی رز و تجاری اداری گلشن از پروژه‌های اجرا شده توسط این شرکت به‌شمار می‌رود.

 

امکانات
آخرین پروژه ها
اطلاعات تماس
آدرس شرکت : مشهد - نبش وکیل آباد 12 - ساختمان پاریزشرق
تلفن دفتر مرکزی : 051-38075
تلفن دفتر فروش : 051-38075
سامانه پیامک : 30006215
پست الکترونیکی : info@parizgroup.ir
فرم ارتباط با ما
 
Back to Top