هیات اقتصادی 100 نفره فرانسوی که با هدف بررسی زمینه‌های سرمایه‌گذاری وارد مشهد شده بودند از پروژه برج اداری و تجاری آرمیتاژ گلشن بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی آرمیتاژ، در این دیدار که در سالن جلسات گروه شرکت‌های پاریز (آرمیتاژ) انجام شد، تعدادی از تجار، فعالان اقتصادی و صاحبان شرکت‌های بزرگ فرانسوی و همچنین گروهی از فعالان رسانه‌ای کشور فرانسه از جمله، رادیو ملی این کشور و روزنامه لوموند که یکی از مهم‌ترین روزنامه‌های اروپا و معتبرترین روزنامه فرانسه است، نشستی صمیمیانه را با مدیران ارشد آرمیتاژ، مدیران شهری و سرمایه‌گذاران بخش خصوصی برگزار کردند.
نام
پست الکترونیکی   الزامی (منتشر نخواهد شد)
وب سایت   اختیاری

نظر شما
 
   
چهار شنبه ۰۱ مهر ۱۳۹۴
بازدید : ۴۹۶
نظرات
۰ نظر
گروه شرکتهای پاریز

گروه شرکت‌های «پاریز» متشکل از شرکت‌های پاریز شرق و پاریز ابنیه با طراحی، اجرا و نظارت پروژه‌های بلند مرتبه لوکس با کاربردهای گوناگون اقامتی، تجاری و اداری توانسته گام‌های ارزشمندی در صنعت ساختمان بردارد. این مجموعه‌ها تحت عنوان شرکت «آرمیتــــاژ»، گروهی از مدیران مجرب، مهندسان کارآزموده و پرسنل متعهد را درکنار هم آوردند تا در قالب گروهی پیشرو در معماری به‌روز، کارآمد و متناسب با ویژگی‌های بومی و اجتماعی، سازنده بناهایی در خور شأن شهر مشهد و ساکنان و بازدیدکنندگان آن باشند. مجتمع‌های مسکونی هاشمیه، تجاری اقامتی طبرسی، مسکونی رز و تجاری اداری گلشن از پروژه‌های اجرا شده توسط این شرکت به‌شمار می‌رود.

 

امکانات
آخرین پروژه ها
اطلاعات تماس
آدرس شرکت : مشهد - نبش وکیل آباد 12 - ساختمان پاریزشرق
تلفن دفتر مرکزی : 051-38075
تلفن دفتر فروش : 051-38075
سامانه پیامک : 30006215
پست الکترونیکی : info@parizgroup.ir
فرم ارتباط با ما
 
Back to Top